Bluza Uniwersytetu Opolskiego ponownie w sprzedaży! Zarezerwuj swój egzemplarz

Klasyka Uniwersytetu Opolskiego powraca. Szara bluza sygnowana logo Uczelni wkrótce ponownie będzie dostępna w sprzedaży.
Ubrania z logo uczelni wyższych cieszą się popularnością na całym świecie, w tym wśród studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego. W 2018 roku, Uniwersytet Opolski po raz pierwszy wprowadził swoją linię ubrań na rynek. Od tego czasu, projekt bluzy uległ kilku zmianom i od 2019 roku bluza dostępna jest jednej wersji kolorystycznej. Z klasycznym modelem Uniwersytetu Opolskiego identyfikują się wszyscy.

Bluzy Uniwersytetu Opolskiego wkrótce ponownie dostępne w sprzedaży.

Aby przygotować odpowiednią liczbę sztuk uruchomiliśmy formularz z prośbą o wypełnienie i informację nt. rozmiaru jaki chcesz zakupić. Ponowna sprzedaż uruchomiona zostanie w styczniu 2021. Poinformujemy Cię o dostępności produktu e-mailowo, na adres podany w formularzu oraz w wydarzeniu na Facebooku. Obserwuj profil Akademickiego Centrum Karier by być na bieżąco.

Przypominamy

Deklaracja kupna nie oznacza zakupu. Wstępna deklaracja nie oznacza rezerwacji produktu i przedsprzedaży. Pozwala nam oszacować zainteresowanie produktem, aby w dniu uruchomienia sprzedaży stacjonarnej liczba bluz z logo Uniwersytetu Opolskiego była wystarczająca.

Zarezerwuj

Otrzymaj powiadomienie o dostępności bluzy z logo UO

Bluza wyprodukowana w Polsce na zlecenie Uniwersytetu Opolskiego.
Cena: 95 złotych.
Skład: 90% bawełna, 10% poliester

Bluzy dostępne stacjonarnie

Adres galerii