Dni Otwarte Wydziału Sztuki UO!

Zapraszamy do wzięcia udziału w Dniach Otwartych Wydziału Sztuki UO! Wydarzenie odbędzie się 29 kwietnia oraz 22 maja na platformie Facebook.

Co roku otwieraliśmy dla wszystkich chętnych – opolan i gości – drzwi naszego budynku przy Wrocławskiej 4… Niestety od zeszłego roku nie możemy. Żeby choć trochę przełamać klątwę lockdownów oraz pokazać zainteresowanym, jak wyglądają nasze studia zapraszamy na Dni Otwarte – zachęcają wykładowcy Wydziału Sztuki. – Odbędziemy krótki (50-60 minut) spacer po wszystkich pracowniach w formie transmisji na żywo podczas wydarzenia 29 kwietnia o godz. 17. – W roli przewodników wystąpią Patrycja Kostyra i Michał Krawiec, ale nie zabraknie w kamerze innych pracowników i studentów! Zwieńczeniem spaceru będzie otwarcie wystawy studenckiej w naszej wirtualnej galerii!

Z myślą o kandydatkach opublikujemy praktyczny informator oraz zaprosimy was na majowe konsultacje – wyliczają organizatorzy. – A jak się do nich przygotować? Z tym pomoże Mateusz Domeradzki, który podsunie wam kilka praktycznych porad dotyczących przygotowania portfolio.

To nie wszystko – przez cały czwartek na Instagramie wydziału będzie dostępny quiz, a o godz. 18.30 ogłoszony zostanie jego zwycięzca. – I od razu puścimy w świat kolejny konkurs, tym razem na FB. Więcej szczegółów podczas wydarzenia – zachęca Wydział Sztuki.

Layout wydarzenia jest częścią pracy dyplomowej “Do dzieła!” autorstwa Oliwii Puzon.