Dzień otwarty w Kolegium Europejskim w Natolinie

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w Kolegium Europejskim w Natolinie, który odbędzie się w sobotę 25 maja 2019 r.

W czasie Dnia Otwartego zaprezentowa zostanie podyplomowa oferta edukacyjna Kolegium Europejskiego, przedstawione będą zasady rekrutacji i oferta stypendialna (w tym stypendia Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP). W planie jest również oprowadzanie po pięknym, zabytkowym kampusie i Pałacu Natolińskim.

W programie również spotkania z Biurem Karier, zwiedzanie Biblioteki Kolegium Europejskiego, projekcje filmu historycznego o Natolinie, spotkania ze studentami, absolwentami oraz poczęstunek przygotowany przez natolińską restaurację studencką.

Zapisy na Dzień Otwarty prowadzone są na stronie: www.coleuropenatolin.eu/pl/aplikuj/dzienotwarty/