Giełda Pracy Online: Zaskocz Rekrutera | 21.04.2020

Czy choć raz miałeś poczucie, że w trakcie rozmowy o pracę mogłeś zrobić więcej?
Czy zdarzyło Ci się kiedykolwiek odpaść z procesu rekrutacji?
Jeśli choć na jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, szkolenie Zaskocz rekrutera jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, by otrzymać wymarzoną pracę.

Wiedza, którą zdobędziesz, stanowi autorski zestaw narzędzi trenerki, który wypracowała latami doświadczeń – m.in. przez prowadzenie rekrutacji oraz szkoleń dla działów HR.

Korzyści z udziału w szkoleniu:

• zobaczysz, jak tworzyć oryginalne CV,
  • dowiesz się, co naprawdę myśli rekruter,
  • poznasz błędy popełniane przez kandydatów,
  • nauczysz się odpowiadać na najczęściej zadawane pytania.

Szkolenie poprowadzi:

Elżbieta Malik, czyli wieloletni i certyfikowany trener obszarach sprzedaży i rozwoju kompetencji miękkich oraz coroczna prelegenta Career Expo. Sama w swojej karierze zatrudniła kilkaset osób i była odpowiedzialna za budowę kilkudziesięcioosobowych zespołów sprzedażowych m.in. w Banku Santander.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.
21 kwietnia 2020, godz. 14.00 – 16.00