Giełda Pracy UO odbędzie się już w najbliższą środę, 31 maja 2023 roku!

Zapraszamy do budynku głównego przy ul. Oleskiej 48 (korytarz na II piętrze) w godzinach 10:00-14:00. W otwarciu XI Giełdy Pracy weźmie udział prorektor ds. kształcenia i studentów UO dr hab. Izabella Pisarek, prof. UO.

Giełda Pracy jest okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcami i rozmów o możliwościach przyszłej współpracy. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się z aktualnymi ofertami pracy, staży czy praktyk, a także z najświeższymi trendami na rynku pracy.

Oprócz możliwości zapoznania się z ofertami przygotowanymi przez wystawców, uczestnicy Giełdy Pracy będą mogli wziąć w dwóch wydarzeniach towarzyszących, które odbędą się w Auli A. O godz. 11.30 zapraszamy na szkolenie pt. „Oko w oko z rekruterem – jak wyróżnić się na rynku pracy”, prowadzonym przez Magdalenę Pszonak z PwC, natomiast o 13.00 zachęcamy do wysłuchania wykładu „Poznaj swoje prawa w pracy”, który wygłosi Jarosław Wołczyk, inspektor pracy Państwowej Inspekcji Pracy.

W Giełdzie Pracy UO weźmie udział ponad trzydzieści firm i instytucji, w tym:
  • APN
  • Apteki Gemini
  • AXA XL
  • Biuro Podróży Itaka
  • BNY Mellon
  • CCiG Group
  • Chespa
  • Fielmann
  • GTV
  • INEO Quality Services
  • International Automotive Components (IAC)
  • ISTA Shared Services
  • Komenda Wojewódzka Policji w Opolu
  • Lufthansa Group Business Servies
  • Multiserwis
  • Nutricia
  • OPTA DATA
  • Paretti
  • Państwowa Inspekcja Pracy – Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu
  • Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – oddział Opole
  • Polaris
  • PricewaterhouseCoopers Service Delivery Center Poland
  • Profisys Opole
  • Schattdecor
  • SNH Drones
  • Step Records
  • Tensoft
  • Wazdan
  • Weegree
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych – oddział Opole
Zapraszamy do udziału w XI Giełdzie Pracy UO!