ista Shared Services Polska – rekrutuje na stanowisko Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego
Typ aplikacji: CV, formularz on-line dostępny tutaj.
Lokalizacja: Polska, opolskie, Opole
Data ważności oferty: 12.03.2021

Obowiązki:

  • Praca na pełen etat,
  • Planowanie dnia pracy naszych techników,
  • Kontrola poprawności danych w zleceniach i obliczaniu czasu ich trwania,
  • Telefoniczne i pisemne powiadamiania klientów o terminie realizacji zlecenia,
  • Prowadzenie korespondencji pisemnej i telefonicznej z pracownikami w Niemczech,
  • Monitorowanie zleceń i wprowadzanie danych do systemów.

Dodatkowe wymagania:

  • Znajomość środowiska Windows i MS Office,
  • Dokładność,
  • Gotowość do uczenia się,
  • Zorientowanie na pracę w zespole.

Warunki pracy:

  • Elastyczny czas pracy,
  • Szkolenia przygotowujące Cię do pracy,
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Kursy językowe,
  • Kafeteryjny system benefitów.

Oferta Pracy dostępna tutaj.

ista Shared Services Polska (iSS) jest nowoczesnym centrum outsourcingowym, prowadzącym działalność dla Grupy ista w trzech głównych obszarach kompetencyjnych:

  • Rozliczeniach, świadcząc usługi rozliczania kosztów indywidualnego zużycia ciepła, wody oraz innych mediów dla klientów w Polsce i na świecie,
  • Księgowości oferując usługi księgowe dla wewnętrznych spółek Grupy ista, oraz
  • IT rozwijając i administrując wewnętrzne systemy informatyczne.

ista Shared Services Polska współpracuje z oddziałami ista na całym świecie. Obecnie zatrudniamy ponad 1300 osób i cały czas rozwijamy naszą działalność.
Nasi pracownicy pracują w czterech biurach zlokalizowanych w nowoczesnych budynkach w Gliwicach, Katowicach i Opolu.

Wielokrotnie byliśmy wyróżniani i nagradzani jako Najlepszy Pracodawca. W roku 2010 i 2012 otrzymaliśmy zaszczytny tytuł Inwestor w Kapitał Ludzki, a w kolejnych latach, od 2013 roku, godło międzynarodowego instytutu CRF TOP EMPLOYERS.

W Niemczech w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi firma ista otrzymała również nagrodę Top Jobs. Jest to dowód, że ista dba o swoich pracowników a oni utożsamiają się z firmą i jej kulturą organizacyjną.

Również w tym roku Top Employers Institute ocenił naszą politykę zatrudnienia w oparciu o kryteria: strategia rozwoju talentów, planowanie potrzeb kadrowych, wdrażanie nowych pracowników, szkolenia i rozwój, zarządzanie wynikami, rozwijanie umiejętności przywódczych, rozwój kariery i planowanie sukcesji, wynagrodzenia i świadczenia oraz kultura.

Badanie potwierdziło nasze wyjątkowe warunki pracy i zapewniło nam kolejny rok z rzędu miejsce w wąskiej grupie certyfikowanych Top Employers 2020.
Więcej informacji na: https://career.ista.com/pl