Podczas spotkania przekazana będzie nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim uczestnicy zostaną zachęceni do aktywnego włączenia się do ćwiczeń z autoprezentacji, skutecznego networkingu oraz wykorzystania mediów społecznościowych do budowania swojej marki osobistej w kontekście poszukiwania pracy lub zakładania i prowadzenia własnej działalności.

W czasie warsztatu zaprezentowanych i omówionych zostanie 8 zagadnień/wskazówek dotyczących budowania marki osobistej:

• Ty jesteś najważniejszy(a)
  • Nie tylko uczelnia
  • Jak stać się aktywnym i wyróżnić się na tle tysięcy podobnych absolwentów
  • Jakie umiejętności potrzebujesz do rozwoju swojej kariery
  • Kogo znam, kto zna mnie – środowisko sukcesu
  • Szukać pracy czy budować swoją firmę
  • Jak wydajnie wykorzystać swój czas
  • Mój plan rozwoju, co mogę robić już teraz

Warsztaty są prowadzone przez praktyków biznesu, którzy od 15 lat zajmują się budowaniem zespołów oraz kreowaniem liderów. Uczestnicy spotkania mogą bezpłatnie uczestniczyć w tworzonych przez Akademię Kariery warsztatach o różnej tematyce.

Szkolenie organizowane we współpracy z OVB Allfinanz

Uniwersytet Opolski, Studenckie Centrum Kultury