Karierosfera: Warsztaty – praca na dokumentach ZUS | 25.03.2020 /SZKOLENIE ODWOŁANE/

Aktualizacja z dn. 10.03.2020 r.: Zgodnie z zarządzeniem JM Rektora Uniwersytetu Opolskiego w związku z zagrożeniem COVID-19 informujemy, że jesteśmy zobowiązani odwołać zaplanowane szkolenia i wydarzenia. O nowych terminach informować będziemy na stronie internetowej Akademickiego Centrum Karier.

W ramach warsztatów:
  • zaprezentowane zostaną dokumenty składane do ZUS,
  • omówiona zostanie Platforma Usług Elektronicznych ZUS.
Karierosfera – ogólnopolski konkurs, sprawdzający wiedzę związaną z szeroko pojętym biznesem, skierowany do studentów wszystkich uczelni wyższych w Polsce. Formuła projektu kierowana jest do studentów i daje możliwość wygrania płatnego stażu. Jest to duże przedsięwzięcie, skierowane do sporej grupy odbiorców.
Prowadzący – p. Bożena Dycfeld p.o. Zastępcy Dyrektora ds. Dochodów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

Studenckie Centrum Kultury, ul. Katowicka 95, sala 08 (parter)

25 marca 2020, godz. 14:00 – 15:30