Konkurs o Nagrodę Rady do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce

Rada do spraw Przedsiębiorczości przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej ogłosiła drugą edycję Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu uwarunkowań przedsiębiorczości w Polsce.

Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych prac magisterskich z wyżej wymienionego zakresu.

Zgłoszenia prac do Konkursu mogą dokonywać:

• autorzy prac magisterskich po uzyskaniu pozytywnej opinii promotora,
  • promotorzy, za zgodą autora,
  • uczelnie, za zgodą autora.

Do Konkursu mogą być zgłaszane prace magisterskie obronione na uczelniach wyższych mających swoją siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, w terminie między dniem 1 stycznia 2016 roku, a dniem 28 lutego 2021 roku.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 30 czerwca 2021 roku do Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej drogą mailową: konkurs.przedsiebiorczosci@prezydent.pl lub na adres: ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa.

Warunki uczestnictwa oraz szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu Konkursu znajdują się w Regulaminie Konkursu.
Wszelkie pytania dotyczące Konkursu prosimy kierować na adres: konkurs.przedsiebiorczosci@prezydent.pl.

Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne w następującej wysokości:

• za zajęcie pierwszego miejsca – 10 tysięcy złotych brutto;
    • za zajęcie drugiego miejsca – 7 tysięcy złotych brutto;
    • za zajęcie trzeciego miejsca – 4 tysiące złotych brutto.

Załącznik do regulaminu konkursu
Strona internetowa KPRP