Konsul USA w Opolu – środa 15.11.2017- spotkanie dla studentów

Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie oraz Camp Counselors-Poland, partner Departamentu Stanu zapraszają na spotkanie z konsulem, panem Bryantem Whitfield, który:

• przedstawi wakacyjne programy wymiany oraz inne programy wymiany ze Stanami Zjednoczonymi skierowane dla studentów

• wyjaśni ułatwienia wizowe dla studentów oraz zasady i proces aplikacyjny

• odpowie na pytania i weźmie udział w dyskusji – pan Konsul mówi po polsku

Jeśli kiedykolwiek myślałeś o wyjeździe za ocean, pracy, zwiedzaniu i poznaniu kultury amerykańskiej jest to idealny moment żeby zasięgnąć dodatkowych informacji. W spotkaniu uczestniczyć również będzie studentka Politechniki Opolskiej, która swoje minione wakacje spędziła w Stanach na wizie studenckiej J1.

Spotkanie odbędzie się dnia 15 listopada w budynku Politechniki Opolskiej na Wydziale Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii, sala 331, godz. 14:30

Zapraszamy!