Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Opolu – rekrutuje na stanowisko Referent

Nazwa Stanowiska: Referent
Typ aplikacji: CV i List Motywacyjny
Lokalizacja: Polska, opolskie, Opole
Data ważności oferty: 15.02.2021

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac pomocniczych w sekretariacie Delegatury,
  • Przygotowywanie posiedzeń,
  • Przygotowywanie materiałów wyborczych,
  • Powielanie aktów prawnych i innych dokumentów wyborczych,
  • Przygotowywanie informacji i zestawień dla potrzeb Komisarzy Wyborczych w Opolu,
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez Dyrektora Delegatury.

Dodatkowe wymagania:

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole,
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w drodze samokształcenia,
  • Dbałość o powierzone mienie i zapewnienie przestrzegania tajemnicy państwowej i służbowej,
  • Dobra znajomość obsługi komputera,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Odpowiedzialność,
  • Sumienność,
  • Apolityczność.

Warunki pracy:

  • Umowa o pracę na zastępstwo, pełen etat

Oferta pracy dostępna tutaj.

Krajowe Biuro Wyborcze Delegatura w Opolu
Krajowe Biuro Wyborcze zapewnia obsługę Państwowej Komisji Wyborczej, komisarzy wyborczych, Korpusu Urzędników Wyborczych oraz innych organów wyborczych w zakresie określonym w kodeksie oraz innych ustawach.