fbpx

Opis szkolenia


Tworzenie uniwersalnych dokumentów aplikacyjnych nie jest dobrym pomysłem. Twój list motywacyjny powinien być dostosowany do ogłoszenia i oferty na jaką aplikujesz. Jeżeli chcesz dowiedzieć się, jak napisać list motywacyjny, który Cię wyróżni – to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

Napisz razem z nami swój pierwszy list motywacyjny od podstaw. W trakcie szkolenia otrzymasz praktyczne wskazówki bazujące na przykładach “… z życia rekrutera“.

Chcesz dowiedzieć się:

  • Jak skutecznie napisać List Motywacyjny?
  • Z których popularnych zwrotów należy zrezygnować?
  • Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci i co dyskwalifikuje kandydata w procesie rekrutacji?

Zapisz się już dziś i otrzymaj wiedzę, która pozwoli Ci na umiejętne tworzenie dokumentów aplikacyjnych.

Podczas szkolenia dowiesz się:

  • Z jakich elementów składa się list motywacyjny;
  • Jakich argumentów użyć, aby przekonać do siebie Twojego przyszłego pracodawcę;
  • Jak napisać profesjonalny list motywacyjny;
  • Jakich błędów nie należy popełniać.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

 

 

ACK poleca: bezpłatne szkolenia z doradcą zawodowym


Dobrze napisane dokumenty aplikacyjne to przepustka do kolejnych etapów rekrutacji. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak polepszyć swoją kandydaturę oraz jakich błędów unikać.

Pamiętaj, że udział w szkoleniach to inwestycja długoterminowa! Z nami osiągniesz bieżące cele – stworzysz dokumenty aplikacyjne, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, pomyślnie przejdziesz kolejne etapy procesu rekrutacji, ale też rozwiniesz kluczowe kompetencje cenione przez pracodawców.

Dla kogo?


Wszystkie szkolenia przeznaczone są dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego, i są aktualne przez cały rok akademicki. Możesz zapisać się indywidualnie we wskazanym przez nas terminie lub zaproponować inną datę dopasowaną do Twojego planu zajęć.

Zaświadczenia


Każdy z uczestników szkolenia otrzyma zaświadczenie o udziale, wystawione przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

Inny termin?


Interesuje Cię inny termin? Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok! Skontaktuj się z biurem Akademickiego Centrum Karier i zaproponuj datę!
E-mail: kariera@uni.opole.pl (w temacie e-maila napisz, którego szkolenia dotyczy wiadomość)
Telefon: 77 452 70 54

Pamiętaj, że możesz umówić się też na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym!