fbpx

Opis szkolenia


Jeżeli już niedługo planujesz wielkie wejście na rynek pracy – zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleniowej przeznaczonej dla osób rozpoczynających swoją przygodę z poszukiwaniem pracy. 

  • Poznasz swoje mocne oraz słabe strony,
  • Wyznaczysz swój cel zawodowy,
  • Zapoznasz się z różnymi skutecznymi metody poszukiwania pracy,
  • Dowiesz się, jak i gdzie można szukać pracy,
  • Nauczysz się umiejętnie analizować oferty pracy.

Chcesz dowiedzieć się, jak być skutecznym na rynku pracy?

A może zastanawiasz się, czym właściwie jest aktywne poszukiwanie pracy? Poznaj metody niezbędne do otrzymania zatrudnienia.

 

ACK poleca: bezpłatne szkolenia z doradcą zawodowym


Dobrze napisane dokumenty aplikacyjne to przepustka do kolejnych etapów rekrutacji. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak polepszyć swoją kandydaturę oraz jakich błędów unikać.

Pamiętaj, że udział w szkoleniach to inwestycja długoterminowa! Z nami osiągniesz bieżące cele – stworzysz dokumenty aplikacyjne, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, pomyślnie przejdziesz kolejne etapy procesu rekrutacji, ale też rozwiniesz kluczowe kompetencje cenione przez pracodawców.

Dla kogo?


Wszystkie szkolenia przeznaczone są dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego, i są aktualne przez cały rok akademicki. Możesz zapisać się indywidualnie we wskazanym przez nas terminie lub zaproponować inną datę dopasowaną do Twojego planu zajęć.

Zaświadczenia


Każdy z uczestników szkolenia otrzyma zaświadczenie o udziale, wystawione przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

Inny termin?


Interesuje Cię inny termin? Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok! Skontaktuj się z biurem Akademickiego Centrum Karier i zaproponuj datę!
E-mail: kariera@uni.opole.pl (w temacie e-maila napisz, którego szkolenia dotyczy wiadomość)
Telefon: 77 452 70 54

Pamiętaj, że możesz umówić się też na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym!