fbpx

Monitoring karier zawodowych absolwentów Uniwersytetu Opolskiego


Uniwersytet Opolski realizuje Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów od 2011 roku. Celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na Uniwersytecie Opolskim i zdobycie informacji na temat ich sytuacji zawodowej. Zdobyta wiedza o Was – naszych absolwentach jest dla nas bardzo cenna, ponieważ pozwala nam lepiej dopasować ofertę Uniwersytetu Opolskiego do potrzeb rynku pracy. Badanie MKZA ma charakter poufny, Twoich danych osobowych używamy tylko do kontaktu z Tobą (w rok, trzy i pięć lat po zakończeniu studiów), natomiast wyniki są udostępnione jedynie w formie zbiorczego opracowania.

formularz osobowy MKZA

Formularz osobowy MKZA


Obok znajduje się link do elektronicznego formularza osobowego monitoringu karier zawodowych absolwentów. Wypełnij formularz niezależnie od tego czy chcesz wziąć udział w monitoringu czy chcesz zrezygnować.

Prosimy o szczere odpowiedzi i wypełnienie wszystkich pytań w ankiecie. Formularza osobowego używamy tylko po to, aby podczas realizacji badania MKZA nawiązać kontakt z właściwymi absolwentami.
Uwaga! Pamiętaj, że nie przesyłamy newsletterów, mailingu ani spamu, nie udostępniamy także bazy kontaktów innym podmiotom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.uni.opole.pl/rodo/

Instrukcja krok po kroku

Krok 1: Wypełnij formularz powyżej.
Krok 2: Kliknij WYŚLIJ (w prawym dolnym rogu ankiety).
Krok 3: To wszystko!