fbpx

Monitoring karier zawodowych absolwentów Uniwersytetu Opolskiego


Uniwersytet Opolski realizuje Monitoring Karier Zawodowych Absolwentów od 2011 roku. Celem badania jest poznanie opinii absolwentów na temat jakości kształcenia na Uniwersytecie Opolskim i zdobycie informacji na temat ich sytuacji zawodowej. Zdobyta wiedza o Was – naszych absolwentach jest dla nas bardzo cenna, ponieważ pozwala nam lepiej dopasować ofertę Uniwersytetu Opolskiego do potrzeb rynku pracy. Badanie MKZA ma charakter poufny, Twoich danych osobowych używamy tylko do kontaktu z Tobą (w rok, trzy i pięć lat po zakończeniu studiów), natomiast wyniki są udostępnione jedynie w formie zbiorczego opracowania.

formularz MKZA

Formularz osobowy MKZA


Obok znajduje się link do elektronicznego formularza osobowego. Wypełnij formularz niezależnie od tego czy chcesz wziąć udział w monitoringu czy chcesz zrezygnować, a następnie wydrukuj dokument, podpisz i złóż go we właściwym dziekanacie. Prosimy o szczere odpowiedzi i wypełnienie wszystkich pytań w ankiecie. Formularza osobowego używamy tylko po to, aby podczas realizacji badania MKZA nawiązać kontakt z właściwymi absolwentami.
Uwaga! Pamiętaj, że nie przesyłamy newsletterów, mailingu ani spamu, nie udostępniamy także bazy kontaktów innym podmiotom. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności: https://kariera.uni.opole.pl/rodo/

Instrukcja krok po kroku


Krok 1: Wypełnij formularz
Krok 2: Kliknij wyślij, a następnie pobierz wypełniony formularz w wersji PDF
Krok 3: Wydrukuj dokument (formularz składa się z trzech kartek A4)
Krok 4: Podpisz wydrukowany formularz
Krok 5: Złóż formularz MKZA we właściwym dziekanacie