fbpx

Online: Autoprezentacja i stres przed rozmową kwalifikacyjną – jak nie dać się samemu sobie | 03.03.2021

Poszukiwanie pracy jest nieodłączną częścią dorosłego życia. Szczególnie istotne wydaje się zwłaszcza dla młodego absolwenta studiów. W głowie osoby kończącej przygodę akademicką i nierzadko poszukującej „Pierwszej Poważnej Pracy” może pojawić się wiele obaw, jako że i wyzwanie jest ogromne. Co (i jak) zatem zrobić, aby ułatwić sobie zadanie związane z koniecznością przeżycia rozmowy kwalifikacyjnej?

W trakcie warsztatu uczestnicy dowiedzą się czym jest autoprezentacja i w jaki sposób ją skutecznie przygotować. Nauczą się rozpoznawać oznaki stresu i nabędą wiedzę o sposobach radzenia sobie z nim po to, aby spotkanie z potencjalnym przyszłym pracodawcą stało się ciekawym i rozwijającym wyzwaniem. Słuchacze warsztatu dowiedzą się również w jaki sposób podjąć twórczą refleksję nad doświadczonymi porażkami i „spalonymi” rozmowami kwalifikacyjnymi, dzięki czemu każde zdobyte doświadczenie będą mogli potraktować jako krok w kierunku zdobycia pracy marzeń.

Prowadząca: Angelika Kleszczewska-Albińska
Doktor psychologii, adiunkt w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, specjalista z zakresu psychologii rozwojowej.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

3 marca 2021, godz. 11:00 – 12.00