Online: Psychologia komunikacji międzyludzkiej – główne zagadnienia wpływające na udaną komunikację oraz większe zrozumienie siebie i innych| 12.04.2021

Na szkoleniu poruszone zostaną kwestie asertywności oraz wyznaczania celów na przykładzie zachowań asertywnych. Dodatkowo nie zabraknie zagadnień dotyczących konstruktywnej krytyki, feedbacku, który często jest niedoceniony wśród młodych ludzi, natomiast pożądany u osób wysoko zarządzających. W trakcie szkolenia będzie miejsce na ciekawostki z dziedziny psychologii, które poszerzą wiedzę uczestników nt. komunikacji, a także nie zabraknie czasu na pytania i odpowiedzi.

Prowadząca: Katarzyna Miler
Doradca, coach, psycholog, trener (szkoli głównie z zakresu kompetencji miękkich, rozwoju osobistego, zmiany i szeroko pojętych aspektów psychologii człowieka). Ukończyła studia licencjackie z rachunkowości i finansów oraz magisterskie z doradztwa finansowego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie, studia podyplomowe z coachingu w PWSZ w Płocku oraz studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, jak również szereg kursów i szkoleń z wielu dziedzin. Posiada 16-letnie doświadczenie w pracy administracyjno – biurowej. Prócz szkoleń oferuje również mentoring, wykłady i webinaria. Jest perfekcjonistką skupioną na ciągłym rozwoju osobistym oraz dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

12 kwietnia 2021, godz. 16:00 – 18:00