Online: Sposoby pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich na wczesnym etapie | 17.03.2021

Jeśli masz pomysł na stworzenie innowacyjnego rozwiązania, zastanawiałeś się od czego zacząć i jakie są możliwe opcje wsparcia Twojego projektu – ten webinar jest dla Ciebie!

Opierając się na zdobytych doświadczeniach, Spółka HR-ME opowie historię swojego projektu – jednocześnie przybliżając instrumenty, dzięki którym udało się uzyskać dofinansowanie na stworzenie i komercjalizację produktu.

Webinar poświęcony zostanie omówieniu specyfiki i możliwości pozyskiwania kapitału dla projektów studenckich na wczesnym etapie.

Prowadzący: Krzysztof Pawlak
Pełni rolę CEO spółki HR-ME, odpowiadający za kierowanie spółką oraz działania sprzedażowe. Magister Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, dwukrotny laureat Startup Weekend. 2-letnie doświadczenie w konsultingu strategicznym, w zakresie analizy rynków zagranicznych i trendów społecznych w zakresie ekspansji, wyznaczania nowych kierunków rozwoju firm i wdrażania zagranicznych rozwiązań. Posiada również 3 lata doświadczenia w branży Venture Capital, w scoutingu, analizie inwestycyjnej i pracy ze spółkami portfelowymi SpeedUp Group.

HR-ME jest oprogramowaniem skierowanym dla programistów, które na podstawie bieżących umiejętności, doświadczenia oraz celu zawodowego, przybliża użytkownikom informacje jakich umiejętności oraz doświadczenia brakuje im do osiągnięcia danego celu. Przykładem może być chęć osiągnięcia określonego poziomu widełek płacowych, stanowiska, czy też zdobycia pracy w wymarzonej firmie.
HR-ME jest także swego rodzaju “mapą”, która pomoże użytkownikowi utwierdzić się w przekonaniu że ścieżka którą podąża, jest tą właściwą. Użytkownicy mają być łączeni tylko z tymi ofertami pracy, które przybliżą ich do osiągnięcia swojego celu zawodowego.

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

17 marca 2021, godz. 15:00 – 16:00