fbpx

Online: Student/absolwent w międzynarodowej kancelarii prawnej | 27.05.2020

O szkoleniu


Spotkanie skierowane jest do studentów ostatnich lat prawa na Uniwersytecie Opolskim. Prowadzący – mec. Katarzyna Gospodarowicz, radca prawny, partner w Kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM oraz Dawid Feliszek, student IV roku prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Associate w Dziale Prawa Spółek i M&A – będą mówić o tym, jak dobrze zaprezentować się podczas rozmowy kwalifikacyjnej oraz jak odnieść sukces w międzynarodowej kancelarii. Przewidziano również czas na pytania i odpowiedzi.

Szkolenie poprowadzą


Katarzyna Gospodarowicz pracuje jako radca prawny od 2012 r. Kieruje działem Global Mobility. Doradza w zakresie legalizacji pobytu i pracy cudzoziemców oraz indywidualnego i zbiorowego prawa pracy i ubezpieczeń społecznych w ujęciu krajowym i międzynarodowym, w tym europejskim. W Kancelarii zaczynała od stanowiska aplikanta, obecnie jest partnerem. Autorka licznych publikacji, w tym zakresie na stałe współpracuje z Rzeczpospolitą, Pulsem Biznesu, Pracownikiem Samorządowym oraz Gazetą Prawną. Prywatnie wielbicielka twórczości Remigiusza Mroza oraz podróży (po Polsce, póki co).
Dawid Feliszek – student IV roku prawa na WPAiE UWr. Od 2018 r. pracuje jako Associate w Dziale Prawa Spółek i M&A Kancelarii Prawnej SDZLEGAL SCHINDHELM. Zajmuje się obsługą prawną klientów korporacyjnych, prawem handlowym oraz prawem cywilnym. Dodatkowo koordynuje legal marketing w mediach społecznościowych. W 2016 r. powołał do istnienia Instytut Rozwoju Biznesu i Przedsiębiorczości, w ramach którego zainicjował różne biznesowe i edukacyjne projekty, jak Warsztaty Your Education in Business lub Międzynarodowe Forum Współpracy Gospodarczej Polska-Europa-Wschód. Zajmuje się również publicystyką, współpracując z Aleteia Polska. Zapalony miłośnik tatrzańskich szlaków.

O kancelarii SDZLEGAL SCHINDHELM – dowiedz się więcej!


SDZLEGAL SCHINDHELM – jest firmą prawniczą, będącą częścią sieci międzynarodowych kancelarii gospodarczych, skoncentrowanych w Europie Środkowej, Wschodniej i rejonie Azji-Pacyfiku. W Polsce nasze biura znajdują się we Wrocławiu i w Warszawie. Oferujemy usługi prawne w zakresie m.in. prawa pracy, spółek, zamówień publicznych, gospodarki odpadami, postępowania sądowego, prawa budowlanego, upadłościowego i restrukturyzacyjnego, antymonopolowego i doradztwa podatkowego. Świadczymy obsługę prawną w przedmiocie inwestycji zagranicznych, pomocy publicznej i Compliance. Naszym atutem jest doskonała znajomość i doradztwo w ramach prawa niemieckiego. Współpracujemy z Polsko-Niemieckim Kołem Gospodarczym, Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, British-Polish Chamber of Commerce, Francusko- -Polską Izbą Gospodarczą, Skandynawsko-Polską Izbą Gospodarczą i IT CORNER. Nasza Kancelaria otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia, przyznawane m.in. przez Chambers & Partners, HOME&MARKET i Gazetę Prawną.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Gra o Karierę


„Gra o karierę – Biura Karier dla Ciebie” to ogólnopolski projekt pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP oraz Przewodniczącego KRASP. Celem projektu jest promocja działalności Biur Karier na uczelniach wyższych w całej Polsce, zacieśnienie współpracy między Biurami Karier i utrwalenie ich pozytywnego wizerunku zarówno w środowisku zewnętrznym jak i uniwersyteckim. Szczegółowe informacje o programie “Gra o karierę” dostępne są na stronie www.graokariere.wordpress.com.

Cały harmonogram wydarzeń zaplanowanych w tygodniu 25-29 maja jest dostępny: tutaj – sprawdź co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Przeczytaj zasady oferty online


Szczegółowe informacje dotyczące oferty online

Szkolenie prowadzone online.
Uczestnicy szkolenia otrzymają link na adres e-mail podany przy rejestracji.

27 maja 2020, godz. 15:00 – 16:00