Opolski Program Stażowy – szkolenia i kursy dla absolwentów I i II stopnia oraz studentów zaocznych

Szkolenia – POWER 1.2.1

Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki informuje, że w ramach realizacji projektu Opolski Program Stażowy ma do zaoferowania szkolenia i kursy dla absolwentów I i II stopnia oraz studentów zaocznych Uniwersytetu Opolskiego.

Refundacja szkolenia, warsztatów, kursów specjalistycznych podnoszących kwalifikacje zawodowe absolwentów: ok. 3 000PLN brutto/osobę.

Grupa docelowa:

1. osoby zamieszkujące na terenie województwa opolskiego;
  2. do 30 roku życia;
  3. nie posiadające jakichkolwiek umów o prace ( umowa zlecenie, umowa o pracę), nie zarejestrowane w WUP;
  4. absolwenci I i II stopnia (nie uczestniczące w procesie kształcenia).

Warunkiem udzielenia zgody na udział szkoleniu jest:

1. Szkolenie/ kurs zakończony egzaminem zewnętrznym
  2. Firma udzielająca szkolenia musi znajdować się w Rejestrze Instytucji Szkoleniowej http://stor.praca.gov.pl/portal/#/ris

UWAGA!

W przypadku gdy szkolenie odbywa się poza miejscem zamieszkania koszty dojazdu zastaną zwrócone.

Więcej informacji w biurze Opolskiego Centrum Rozwoju Gospodarki, ul. Krakowska 38 45-075 Opole (II piętro pierwsze drzwi na prawo od windy).