Ostatnie tygodnie rekrutacji do 15 edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego

Jeszcze przez 3 tygodnie masz szansę dołączyć do wyjątkowej społeczności Liderów Biznesu!
Do 5 kwietnia trwa rekrutacja do jubileuszowej 15 edycji Akademii Liderów Rynku Kapitałowego – dwutygodniowej, bezpłatnej szkoły letniej wypełnionej intensywnym kursem wiedzy ze świata finansów.
Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie!

ALRK, to szansa dla studentów na zobaczenie różnych ścieżek rozwoju kariery na rynku finansowym. W programie zajęcia prowadzą specjaliści z firm partnerskich z różnych obszarów rynku finansowego, co pozwala na sprawdzenie swoich umiejętności i zainteresowań na wielu polach.
Po zakończeniu szkoły letniej, stypendyści programu mają szansę odbyć co najmniej 2-miesięczne płatne staże w firmach partnerskich.

Dodatkową wartością wynikającą z udziału w Akademii jest możliwość tworzenia programu i jego przyszłych edycji. Alumni programu dołączają do wyjątkowej społeczności Akademii Liderów Rynku Kapitałowego i Fundacji im. Lesława A. Pagi. Uczestnicy ALRK mogą zaangażować się
w działania Fundacji i uczestniczyć w specjalnych wydarzeniach i spotkaniach. Mają również dostęp do ofert pracy nadesłanych przez Partnerów Fundacji oraz jej starszych Alumnów.

Pokażemy Ci ścieżki kariery, a Ty wybierzesz własną!

Akademia Liderów Rynku Kapitałowego to unikalny program kierowany do młodych ludzi.
A na tym etapie, okazji by w tak w bezpośredni sposób czerpać z wiedzy, doświadczenia i rad liderów polskiej sceny biznesu, nie zdarza się zbyt wiele – Bartłomiej Popczyk, konsultant
Bain & Company, Alumn IX edycji ALRK.

Dołącz do ALRK jeśli:

• jesteś studentem lub absolwentem (do 27 r.ż.) uczelni wyższej w Polsce lub zagranicą i masz ukończony drugi rok studiów licencjackich,
  • interesujesz się finansami i chcesz poznać możliwości rozwoju w tym obszarze,
  • chcesz sięgać po więcej i myślisz o karierze na stanowiskach kierowniczych,
  • cenisz wartość współpracy w zespole i rozumiesz, że biznes opiera się na dobrych relacjach
    i zaangażowaniu,
  • chcesz realizować swoje cele zawodowe, działając na rzecz dobra wspólnego,
  • jesteś w stanie realnie wzbogacić społeczność programu i wnieść do Akademii wartość dodaną.

Program oferuje:

• unikatową wiedzę z zakresu rynku kapitałowego,
  • spotkanie z wybitnymi ekspertami i praktykami świata finansów,
  • zdobycie ważnych umiejętności menedżerskich na najwyższym poziomie,
  • dołączenie do wyjątkowej społeczności Fundacji im. Lesława A. Pagi, która w ciągu 17 lat wykształciła blisko sześć tysięcy Alumnów.

Akademia odbywa się od 6 do 19 lipca 2020 r.
Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz rekrutacyjny

Masz pytania?

28 marca o godz. 18.00 webinar informacyjny!
Będziesz mógł zadać pytania uczestnikom programu:

• jak najlepiej wypełnić formularz rekrutacyjny?
  • Na co komisja zwraca największą uwagą?
  • Dlaczego warto wziąć udział w programie?
  • Jak wyglądają staże w firmach partnerskich?
  • Na wszystkie pytania odpowiedzą Alumni ostatnich edycji Akademiii.Webinar zostanie udostępniony na fanpage’u Akademii.