fbpx
W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu zapraszamy na warsztaty/prelekcję:
Interesuje Cię wiele dziedzin? Nie wiesz którą wybrać? Możliwe, że jesteś urodzonym urbanistą!
Przekrojowy referat wprowadzający o wyzwaniach stojących przed urbanistami. A także seria zadań warsztatowych ukazujących interdyscyplinarność gospodarki przestrzennej i jednocześnie sprawdzających predyspozycje do podjęcia nauki na tym kierunku studiów.
Prowadzący: mgr inż. Michał Ciesielski
Michał Ciesielski, magister inżynier urbanista, projektant. Pracuje jako Asystent w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Opolskiego. Prowadzi zajęcia z planowania przestrzennego na kierunku Gospodarka Przestrzenna, a wcześniej na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej. Pracuje w Biurze Strategii Miasta Wrocławia, kieruje Sekcją Małych Miast Towarzystwa Urbanistów Polskich. Jest autorem licznych projektów urbanistycznych, artykułów branżowych, doradza samorządom, instytucjom publicznym i pozarządowym.
O wydarzeniu:
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.
Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.
Pełna oferta Uniwersytetu Opolskiego znajduje się na stronie: https://kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu/

Uniwersytet Opolski, Wydział Ekonomiczny, ul. Ozimska 46a, sala 20

22 października 2019, godz. 12:00 – 13:30