W ramach tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Opolu zapraszamy na wykład o inspiracjach i wyzwaniach stojących przed urbanistami XXI w.
Współczesne wyzwania miast. O czym powinni pamiętać urbaniści w XXI wieku?
Prowadzący: mgr inż Jacek Kurek
Jacek Kurek, pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Geografii Społeczno-Ekonomicznej i Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Opolskim. Absolwent studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Uniwersytecie w Glasgow (Wielka Brytania). Prowadzi badania w obszarze urbanistyki, partycypacji społecznej, turystyki i zmian klimatycznych.
O wydarzeniu:
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.
Działania kierowane są przede wszystkich do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową.
Pełna oferta Uniwersytetu Opolskiego znajduje się na stronie: https://kariera.uni.opole.pl/ogolnopolski-tydzien-kariery-w-opolu/

Uniwersytet Opolski, Wydział Ekonomiczny, ul. Ozimska 46A, sala 23

21 października 2019, godz. 10:00 – 11:30