fbpx

 Teletech Europe B.V. sp. z o.o.

Inside Sales Representative with German

Nazwa firmy:  Teletech Europe B.V. sp. z o.o.
Profil firmy:  Business Process Outsourcing
Stanowisko:  Inside Sales Representative with German
Miejsce pracy:  Kraków
Kontakt:  JustynaBujak@teletech.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Kierunek studiów:  Wszystkie jak wymieniono

Wymagania wobec kandydatów:  – biegła znajomość języka niemieckigo
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego
– umiejętność skutecznej perswazji, efektywnej negocjacji oraz pracy pod presją czasu – na określony wynik
– swobodne poruszanie się w środowisku internetowym
-bardzo dobra znajomość obsługi komputera
Zakres obowiązków:  – kontakt telefoniczny z klientami niemieckojęzycznymi w celu polepszenia/optymalizacji ich kampanii reklamowej w środowisku internetowym
-badanie potrzeb biznesowych klientów
-realizowanie zarówno indywidualnych jak i zespołowych celów
Oferowane warunki zatrudnienia:  – praca w inspirującym projekcie związanym z najpopularniejszym
narzędziem z obszaru e-commerce, realizowanym dla
prestiżowego klienta – Giganta Wśród Wyszukiwarek
Internetowych
– umowa o pracę na pełen etat
– gwarantowane miesięczne szkolenie produktowe (w pełni
opłacone przez Firmę)
– elastyczny czas pracy
– prywatna opieka medyczna
– karta multisport
– ubezpieczenie na życie
– dofinansowanie kursów językowych
– praca w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji (15 minut od Rynku Głównego w Krakowie)
– kuchnia z cateringiem
– praca w międzynarodowym środowisku
– zobacz co oferujemy:
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  – aplikuj bezpośrednio przez naszą stronę internetową:
lub wyślij CV do naszego rekrutera w Krakowie –
JustynaBujak@teletech.com
Ilość etatów:  3

Termin ważności oferty:  Oferta ważna do momentu zaspokojenia potrzeb rekrutacyjnych
4 września 2017