fbpx

 Jazzy Innovations sp. z o.o.

Projektant graficzny – ilustrator

Nazwa firmy:  Jazzy Innovations sp. z o.o.
Profil firmy:  Rozwiązania IT – projektowo-programistyczne
Stanowisko:  Projektant graficzny – ilustrator
Miejsce pracy:  Siedziba firmy w Gliwicach
Kontakt:  work@jazzy.pro http://jazzy.pro

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów:  – Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe (min. Photoshop, Illustrator).
– Portfolio potwierdzające umiejętności ilustratorskie (concept art, ikony, key
visual)
– Umiejętność tworzenia w zróżnicowanym stylu.
– Samodzielność, wiedza projektowa, zmysł estetyczny, kreatywne podejście
do zadań, umiejętność pracy w zespole.
– Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub jako freelancer.
– Dobra znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:  Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby web,
mobile, dtp.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Dowolna forma zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B)
– Elastyczne godziny pracy i dowolną formę zatrudnienia w rodzinnej
atmosferze w samym centrum Gliwic.
– Pomoc w samodoskonaleniu się (zakup publikacji, szkolenia, konferencje)
– Zajęcia angielskiego
– Prywatne ubezpieczenie zdrowotne
– Dobrą kawę, owoce i w pełni wyposażoną kuchnię
– Wypady firmowe na gokarty, paintball, sporty, pokera, bilarda
– Jak tylko zbierzesz ekipę, to są i piłkarzyki, konsola i gry planszowe
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV, Portfolio ( w formie załącznika do maila lub adres strony)
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  22.12.2017