fbpx

Advisory Group TEST Human Recources

Księgowy z językiem niemieckim

Nazwa firmy:  Advisory Group TEST Human Recources
Profil firmy:  Doradztwo (audyt, prawno-podatkowe, biznesowe)
Stanowisko:  Księgowy z językiem niemieckim
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  Magdalena Gonera: magdalena.gonera@testhr.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Kierunek studiów:   finanse i rachunkowość, ekonomia, analiza finansowa lub pokrewne

Wymagania wobec kandydatów:
  • Absolwent studiów wyższych o kierunku finanse i rachunkowość, ekonomia, analiza finansowa lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Praktyczna znajomość programu MS Excel
  • Dokładność i umiejętność analitycznego myślenia
  • Nastawienie na wysoką jakość obsługi klienta
  • Entuzjastyczne nastawienie do pracy zespołowej
  • Doświadczenie w księgowości, w tym w obszarze zobowiązań lub znajomość programu SAP/ innych programów księgowych będą dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie operacji finansowych na kontach lub rachunkach klienta
  • Weryfikację faktur oraz wprowadzaniem danych do systemu
  • Rozwiązywanie niezgodności w fakturach
  • Przygotowanie i raportowaniem zestawień księgowych
  • Kontakt z klientem
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Umowa o pracę
  • Doświadczenie w renomowanej firmie działającej w międzynarodowym, dynamicznym środowisku
  • Dodatkowe wynagrodzenie za znajomość języka niemieckiego
  • Pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych
  • Możliwość uczestnictwa w procesie tworzenia własnej ścieżki rozwoju przy wsparciu Coacha
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
  • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów takich jak: karta Multisport Benefits Card, bilety do kina, vouchery do sklepów
  • Pracę w nowoczesnym, komfortowym biurze
  • Możliwość uzyskania dodatkowej premii pieniężnej uzależnionej od wyników firmy oraz indywidualnych osiągnić
  • Możliwość uzyskania premii za polecenie kandydatów do pracy
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV w języku angielskim
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  Prosimy o aplikowanie do końca maja 2017 roku