fbpx

Arche consulting

Specjalista ds. rozliczeń z j. niemieckim

Nazwa firmy:  Arche Consulting
Profil firmy:  Agencja Doradztwa Personalnego
Stanowisko:  Specjalista ds. rozliczeń z j. niemieckim
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt: e-mail: patrycja.stawiarz@arche-consulting.pl
tel.:607 973 757

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Filologia germańska/Zarządzanie

Wymagania wobec kandydatów:
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • wykształcenie średnie lub wyższe,
  • znajomość środowiska Windows i MS Office,
  • gotowość do uczenia się.
Zakres obowiązków:
  • praca z dokumentacją w języku niemieckim,
  • weryfikowanie i korygowanie danych w systemie,
  • analizowanie i uwzględnianie indywidualnych wymagań klientów zawartych w  zleceniach,
  • prowadzenie korespondencji mailowej z oddziałami w Niemczech.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (między innymi opieka medyczna, karta multisport),
  • dofinansowanie do nauki języka obcego,
  • praca w międzynarodowym środowisku.
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  aktualne CV
Ilość etatów:  14

Termin ważności oferty:  6 grudnia 2017