fbpx

Biuro Podróży Almatur

Lektor języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego

Nazwa firmy:  Biuro Podróży Almatur – Opole, ul. Ozimska 26
Profil firmy:  Turystyka
Stanowisko:  Lektor języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego
Miejsce pracy:  Krajowe oraz zagraniczna obozy młodzieżowe i kolonie
Kontakt:  Tel. 77 42 32 832, www.almatur.opole.pl opole@almatur.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Student ostatnich lat filologii języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego

Kierunek studiów:  Absolwent filologii języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego

Wymagania wobec kandydatów:  Doświadczenie w nauczaniu dzieci języka angielskiego, niemieckiego lub włoskiego, zaświadczenie o niekaralności,  ukończony kurs wychowawców,
Zakres obowiązków:  Prowadzenie 15 godzin / turnus zajęć językowych plus opieka nad grupą dzieli i młodzieży w trakcie trwania kolonii i obozów młodzieżowych
Oferowane warunki zatrudnienia:  Umowa – zlecenie, ubezpieczenie,
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV, referencje,
Ilość etatów:  15

Termin ważności oferty:  26.05.2017