fbpx

Biuro Podróży Almatur

Pilot wycieczek – wychowawca kolonijny

Nazwa firmy:  Biuro Podróży Almatur – Opole ul. Ozimska 26
Profil firmy:  Turystyka
Stanowisko:  Pilot wycieczek – wychowawca kolonijny
Miejsce pracy:  Krajowe i zagraniczne obozy i kolonie
Kontakt:  Tel. 77 42 32 832, www.almatur.opole.pl opole@almatur.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów:  Znajomość Włoch (Wenecji), b.dobra znajomość języka obcego, zaświadczenie o niekaralności,  ukończony kurs wychowawców, preferowane osoby z doświadczeniem,
Zakres obowiązków:  Praca pilota wycieczek w trakcie przejazdu oraz opieka nad grupą dzieli i młodzieży w trakcie trwania kolonii i obozów młodziezowych
Oferowane warunki zatrudnienia:  Umowa – zlecenie, ubezpieczenie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  10

Termin ważności oferty:  26.05.2017