fbpx

Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.

Konsultant
Nazwa firmy:  Call Center Inter Galactica Sp. z o.o.
Profil firmy:  Call Center
Stanowisko:  Współpracuj z CCIG i Orange Polska
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  ul. Niedziałkowskiego 8-12 45-085 Opole

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów:
  • Komunikatywność;
  • Poczucie humoru;
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie kontaktu z obecnymi klientami;
  • Negocjowanie;
  • Sprzedawanie.
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Pierwsza wypłata już po 2 tygodniach pracy;
  • Wypłata regularnie, w każdy piątek;
  • 10 zł brutto (czyli 8,56 zł na rękę) za każdą godzinę – bez względu na ilość przepracowanych godzin;
  • Połączysz pracę ze studiami – grafik układasz z managerem;
  • Starasz się, to masz wyniki – a za to prowizje, premie, nagrody w konkursach;
  • Jesteś z nami, masz zupełnie za darmo opiekę medyczną w LUX MED-zie;
  • Praca w centrum – wygodny dojazd i blisko na uczelnię.
Wymagane dokumenty aplikacyjne: Wyślij CV na adres hr-opole@ccig.pl
Ilość etatów:  10

Termin ważności oferty:  10.10.2016