fbpx

Fit Specialist Recruitment

Researcher

Nazwa firmy: Fit Specialist Recruitment
Profil firmy: Wyspecjalizowana agencja rekrutacyjna
Stanowisko: Researcher
Miejsce pracy: Warszawa
Kontakt: Małgorzata Tylec – Gusakov, fit@fitrecruitment.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  każdy

Kierunek studiów:  każdy tytuł naukowy, każdy kierunek studiów

Wymagania wobec kandydatów:
  • inteligencja
  • poczucie humoru
  • pracowitość
  • dążenie do doskonałości
  • perfekcjonizm w działaniu
  • ukończone studia magisterskie lub status studenta (studia zaoczne)
  • doskonała znajomość języka angielskiego

Nasza firma wymaga nieprzeciętnego zaangażowania, ale w zamian wpływa na intensywny, profesjonalny rozwój zawodowy pracownika. Wraz z rozwojem kompetencji, będziesz wzrastał/a w FIT w  tempie, które będzie dla Ciebie właściwe.

Szukamy osób z wysokimi aspiracjami zawodowymi, otwartością na zgłębianie tajemnic sposobów funkcjonowania topowych organizacji i ich pracowników.

Jeśli nie unikasz odpowiedzialności oraz jesteś osobą zaradną, sumienną, dociekliwą, kończącą powierzone zadania w w oczekiwany sposób, to czekamy na Ciebie!

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzenie poszukiwań kandydatów metodą direct search
  • wstępna weryfikacja kandydatów
  • intensywna pomoc w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • finalizacja procesów, a nie “praca dla pracy”
Oferowane warunki zatrudnienia:  2 – 4 000 PLN netto, prywatna opieka medyczna
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV, list motywacyjny
Ilość etatów:  3

Termin ważności oferty:  07.12.2016