fbpx

 Fundacja Dla Dobra Publicznego

Sekretarka/Asystentka dyrekcji

Nazwa firmy:  Fundacja Dla Dobra Publicznego
Profil firmy:  edukacja
Stanowisko:  Sekretarka/Asystentka dyrekcji
Miejsce pracy:  Kędzierzyn-Koźle
Kontakt:  sekretariat@fddp.pl tel. 77 48 10 300

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolne

Wymagania wobec kandydatów:
  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne

  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność, zaangażowanie

  • własna inicjatywa w podejmowaniu działań

  • motywacja do pracy

Zakres obowiązków:
  • bieżąca obsługa klienta

  • odbieranie telefonów i obsługa korespondencji

  • prowadzenie bazy danych oraz dokumentacji

  • zapewnienie bieżącej obsługi sekretariatu

  • organizacja i obsługa spotkań

  • przygotowywanie pism

  • inne zadania administracyjno – biurowe zlecane przez dyrektora oraz inne osoby na stanowiskach kierowniczych

Oferowane warunki zatrudnienia:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • nabycie doświadczenia w branży administracyjno-biurowej

  • Wynagrodzenie od 2000,00 brutto

Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV i list motywacyjny
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  25.08.2017