fbpx

Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o.

Pracownik działu administracyjno-księgowego

Nazwa firmy:  Hamburger Recycling Polska Sp. z o. o.
Profil firmy:  handel surowcami wtórnymi
Stanowisko:  pracownik działu administracyjno-księgowego
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  rekrutacja@hamburger-recycling.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Kierunek studiów:  ekonomia i pokrewne

Wymagania wobec kandydatów: – zdolność w zakresie sprawnej obsługi komputera i urządzeń biurowych

– dokładność i spostrzegawczość

– podstawowa wiedza z zakresu księgowości mile widziana

– znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków: – wprowadzanie dokumentów do systemów funkcjonujących w spółce

– rejestrowanie i segregacja dokumentów księgowych

– koordynacja obiegu dokumentów

Oferowane warunki zatrudnienia: – umowa o pracę lub umowa zlecenie w zależności od możliwości czasowych osoby chcącej pracować

– dla prezentujących postawę pro-aktywną i zainteresowanych tematyką ekonomiczną/rachunkowością konkretne stanowisko w stabilnej firmie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -praca na pełny etat – CV oraz krótka argumentacja wyboru oferty
-praca w niepełnym wymiarze – prezentacja swojej osoby w dowolnej formie
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  praca od zaraz