fbpx

KZ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo instalacyjno – montażowe

Asystent kierownika budowy

Nazwa firmy:  KZ Sp. z o.o.
Profil firmy:  Budownictwo przemysłowe
Stanowisko:  Asystent kierownika budowy
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  603888737

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:

Wymagania wobec kandydatów: wykształcenie wyższe; tegoroczni absolwenci lub studenci ostatniego roku (ewentualnie studenci studiów zaocznych), wydziałów budownictwa lądowego

dyspozycyjność poniedziałek-sobota w godz. 8.00-16.30,

znajomość języka angielskiego

Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), znajomość oprogramowania AutoCad

kreatywność,

mile widziane doświadczenie

Zakres obowiązków: Wsparcie Kierownika Robót/Budowy

Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, zapytań ofertowych,

Zarządzanie (monitorowanie i kontrola) dokumentacją budowlaną,

Wdrożenie systemu raportowania BHP

Analiza procesów budowlanych pod kątem logistyki dostaw materiałów Przygotowywanie i wdrażanie usprawnień poprawiających wydajność oraz jakość,

Przygotowywanie layoutów placu budowy

Oferowane warunki zatrudnienia:  Praca od zaraz, umowa zlecenie / umowa na czas określony do 30.09.2017
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  W pierwszej kolejności kontakt telefoniczny z Peter Svancar 603 888 737 Następnie proszę wysłać CV na e mail petersvancar@k-z.pl
Ilość etatów:

Termin ważności oferty:  30.05. 2017