fbpx

 ManpowerGroup Sp. z o.o.

Analityk ds. języka niemieckiego (German Language Analyst)

Nazwa firmy:  ManpowerGroup Sp. z o.o.
Profil firmy:  Agencja zatrudnienia
Stanowisko:  Analityk ds. języka niemieckiego (German Language Analyst)
Miejsce pracy:  praca zdalna
Kontakt:  882 189 761

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów: Gemanistik, sp. Lehramt mit erweitertem Englischunterricht

Germanistik germanityka

Wymagania wobec kandydatów:  Czego oczekujemy?

  • Biegłej znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie min. C1,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1),
  • Umiejętności obsługi komputera i szybkiego przyswajania nowych programów,
  • Umiejętności współpracy w zespole.
Zakres obowiązków:  Czym będziesz się zajmować?

  • Odsłuchiwaniem niemieckojęzycznych nagrań
  • Opisywaniem krótkich tekstów w języku niemieckim,
  • Tworzeniem transkrypcji.
Oferowane warunki zatrudnienia:  Co gwarantujemy w zamian?

  • Zatrudnienie na cały etat,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę,
  • Pracę przy innowacyjnym, międzynarodowym projekcie,
  • Rozwój zawodowy i realne możliwości awansu,
  • Szkolenie wdrażające oraz nowoczesne narzędzia pracy,
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, zniżki partnerskie, dofinansowanie do okularów itp.

Dlaczego warto dołączyć do Naszego Zespołu?

  • Możesz przyjść do biura ze swoim psem,
  • W pełni wyposażona kuchnia: kawa, herbata, owoce 2 x w tyg.,
  • Ergonomicznie i nowocześnie wyposażone biuro i specjalna strefa relaksu,
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy w godz. 7-10),
  • Możliwość pracy w systemie home office po okresie wdrożenia – nawet 2 razy w tygodniu,
  • Dla kandydatów spoza Trójmiasta możliwość pracy całkowicie zdalnie,
  • Ciągły kontakt z językiem niemieckim – kontakt z językiem potocznym, rozumienie dialektów,
  • Możliwość wykorzystania swojej wiedzy dla osób po filologii.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Link: http://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=analityk-ds-jezyka-niemieckiego-german-language-analyst&ad_id=2163

Wym

Termin ważności oferty:  Bezterminowo