fbpx

Nanny Express Sp. z o.o.

Opiekun dla dziecka w USA

Nazwa firmy: Nanny Express Sp. z o.o.
Profil firmy:  nannyexpress.pl
Stanowisko:  Niania i pomoc domowa w Texasie, USA
Miejsce pracy:  Texas, USA
Kontakt:  607 832 277

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  pedagogika, psychologia, kulturoznawstwo, filologia angielska, filologia romańska, filologia polska

Wymagania wobec kandydatów:  Doświadczenie w opiece nad dziećmi w wieku szkolnym,
mile widziana znajomość j. angielskiego i aktualna wiza do USA / dokumenty umożliwiające pobyt w USA.
Zakres obowiązków:  Opieka nad 2 dziewczynkami w wieku szkolnym, organizacja czasu wolnego, przygotowanie posiłków, pomoc domowa
Oferowane warunki zatrudnienia:  Wynagrodzenie 1 600 USD,
Opłacone koszta podróży do USA,
Praca z zamieszkaniem (studio z kuchnia i łazienką).
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  2

Termin ważności oferty:  04.2017