fbpx

 Prime Au Pairs

Au Pair

Nazwa firmy:  Prime Au Pairs
Profil firmy:  Edukacja, wyjazdy zagraniczne
Stanowisko:  Au Pair
Miejsce pracy:  Wielka Brytania
Kontakt:  Tel. 609798844, e-mail kontakt@prime-aupairs.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  dowolny

Wymagania wobec kandydatów:
Zgłoś się do programu Au Pair jeśli spełniasz następujące warunki:

  • Masz 18-29 lat i jesteś stanu wolnego
  • posiadasz komunikatywną znajomość języka angielskiego
  • nie byłeś/nie byłaś karany/a
  • jesteś gotowa/gotowy do wyjazdu za granicę na okres 2-12 miesięcy
  • masz doświadczenie w opiece nad dziećmi
  • nie masz żadnych nałogów
Zakres obowiązków:
  • budzenie dzieci rano, pomoc w toalecie porannej i ubieraniu
  • zaprowadzanie do i odbieranie dzieci ze szkoły
  • wyjścia na place zabaw, spacery
  • kreatywne zabawy z dziećmi w domu: gry planszowe, zajęcia plastyczne, zabawy sportowe
  • pomoc w odrabianiu lekcji
  • babysitting – czyli wieczorna opieka nad dziećmi (nie wliczone w godziny pracy): max 2x w tygodniu
  • drobne prace domowe
  • pranie i prasowanie dziecięcych ubrań
  • przygotowanie posiłków
Oferowane warunki zatrudnienia:
Oferujemy
  • Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie w domu rodziny goszczącej. Jako Au Pair dostaniesz swój własny pokój i będziesz traktowana jako równoprawny członek rodziny
  • Wolne weekendy! Au Pair ma zagwarantowane 2 dni wolnego w tygodniu – zwykle sobotę i niedzielę
  • Tygodniowe kieszonkowe – wystarczające na dodatkowe wydatki, podróże czy inne przyjemności, a także opłatę kursu językowego
  • Często rodzina goszcząca oferuje częściowy lub całościowy zwrot kosztu dojazdu do Wielkiej Brytanii – do ustalenia indywidualnie
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Pierwszym etapem rekrutacji jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na str internetowej prime-aupairs.pl

Termin ważności oferty:  10.07.2018r.