fbpx

Projektanci Kariery Sp. z o.o. Sp. k

Agent Nieruchomości

Nazwa firmy:  Projektanci Kariery
Profil firmy:  Agencja Pracy
Stanowisko:  Agent Nieruchomości
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  rekrutacje@projektancikariery.pl

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;

Wymagania wobec kandydatów:
  • Umiejętność sprzedaży i negocjacji z klientem
  • Perswazja to Twoje drugie imię
  • Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy
  • Upór w dążeniu do celu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i upodobanie do pracy z ludźmi
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód – nie straszne Ci częste podróże na krótkie dystanse
  • Prowadzenie lub bycie gotowym na prowadzenie własnej działalności gospodarczej
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i wiedza jak go dobrze wykorzystać w swojej pracy
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym (mile widziane)
  • Doświadczenie w pośrednictwie w obrocie nieruchomościami lub w handlu/sprzedaży (mile widziane)
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży lub najmu
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Prezentowanie nieruchomości
  • Negocjacje z klientami
  • Obsługa transakcji i kontakt z podwykonawcami
  • Monitoring rynku nieruchomości
Oferowane warunki zatrudnienia:
  • Atrakcyjne zarobki, całkowicie zależne od Twojej skuteczności
  • Pracę z wynagrodzeniem zasadniczym i prowizją od sprzedaży lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej i wyższą prowizję (w zależności od Twoich preferencji)
  • Zadaniowy czas pracy
  • Codzienne wyzwania i brak monotonii
  • Szkolenia, mentoring i wsparcie najlepszych na rynku agentów nieruchomości
  • Służbowy telefon komórkowy
  • Stacjonarne miejsce pracy z pełnym nowoczesnym wyposażeniem biura
  • Pozytywną atmosferę
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV z dopiskiem stanowiska w tytule
Ilość etatów:  1