fbpx

Szkoła językowa ESB COLUMBUS

Nauczyciel języka niemieckiego

Nazwa firmy:  SZKOŁA JĘZYKOWA ESB COLUMBUS
Profil firmy:  NAUKA JĘZYKÓW OBCYCH
Stanowisko:  NAUCZYCIEL/LEKTOR JĘZYKA NIEMIECKIEGO
Miejsce pracy:  OPOLE I OKOLICE
Kontakt:
ALICJA TARASIUK, TEL. 608 024 316,

alicja.tarasiuk@e-esb.com

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  FILOLOGIA GERMAŃSKA

Wymagania wobec kandydatów:  KANDYDACI Z TYTUŁEM LICENCJATA/MAGISTRA FILOLOGII GERMAŃSKIEJ LUB ABSOLWENCJI NKJO
Zakres obowiązków:  Prowadzenie zajęć z języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania, grupowe oraz indywidualne
Oferowane warunki zatrudnienia:  Praca w miłej atmosferze, małe grupy, stawka godzinowa w zależności od doświadczenia i wykształcenia 30-35 zł brutto
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  Dyplom filologii germańskiej (licencjat lub magister) lub dyplom NKJO.
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  Do 31.03.2017