fbpx

Projektanci kariery

Stażysta psycholog

Nazwa firmy:  Projektanci kariery
Profil firmy:  Agencja pracy
Stanowisko:  Stażysta psycholog
Miejsce pracy:  Opole
Kontakt:  77 547 28 40

Student
Tryb studiów
    dzienne;                  zaoczne;                  wieczorowe;
Kierunek studiów:  Psychologia lub pedagogika

Wymagania wobec kandydatów: wymagamy chęci poszerzania wiedzy w dziedzinie HR / rekrutacji / szkoleń
kreatywności, komunikatywności i otwartości na podejmowanie nowych wyzwań
wiedzy z obszaru HR z zakresu oceny predyspozycji zawodowych
mile widziane prawo jazdy kat. B
Zakres obowiązków:  • przygotowanie i wypełnianie dokumentacji związanej z doradztwem edukacyjnym i zawodowym
przygotowanie diagnozy potrzeb edukacyjnych uczestników projektów unijnych
weryfikacja dokumentów szkoleniowych
przygotowanie testów w ramach projektów unijnych oraz komercyjnych
wsparcie zespołu konsultantów przy realizacji projektów szkoleniowych i rekrutacyjnych
redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę
wstępne wywiady telefoniczne i umawianie spotkań rekrutacyjnych
uczestniczenie w rozmowach rekrutacyjnych
kreatywne poszukiwanie kandydatów
wsparcie organizacyjne kierowników działów
Oferowane warunki zatrudnienia: 3 – miesięczny płatny staż
realizację samodzielnych, odpowiedzialnych projektów i zadań
przyjazną atmosferę i wsparcie w zespole
elastyczny system pracy
pracę w nowoczesnym biurze i wszystkie narzędzia niezbędne do pracy
dofinansowanie do karty Multisport
możliwość rozwijania kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach
zdobycie ciekawych doświadczeń związanych z funkcjonowaniem Działu HR
możliwość dalszej współpracy po odbyciu stażu
Wymagane dokumenty aplikacyjne:  CV
Ilość etatów:  1

Termin ważności oferty:  31.07.2017