Rekrutacja do projektu EIT Food RIS Fellowships właśnie ruszyła!

EIT Food RIS Fellowships oferuje studentom studiów magisterskich, doktoranckich oraz absolwentom 28 krajów RIS płatne 3-6 miesięczne staże w firmach z sektora rolno-spożywczego. Ten unikalny program stypendialny prowadzony w ramach EIT Food, a zarządzany przez Uniwersytet Warszawski, pozwoli 45 młodym talentom rozwinąć karierę zawodową w obszarze żywności, podjąć współpracę badawczo-rozwojową z firmami-liderami tego sektora, a także promować ducha przedsiębiorczości.

DLA KOGO: magistranci, doktoranci, studenci studiów podyplomowych, absolwenci 1-2 lata po ukończeniu studiów

CO MOŻNA ZYSKAĆ: 3-6-miesięczny płatny staż u naszych partnerów z rynku rolno-spożywczego w wysokości 1350€ (sekcja RIS Fellowships) lub 2000€ (sekcja RIS Talents)
TERMIN REKRUTACJI: do 13 maja 2019

Dowiedz się więcej: www.eitfoodrisfellowships.eu