fbpx

Opis szkolenia


Masz już za sobą swoje pierwsze doświadczenie zawodowe? Chciałbyś dowiedzieć się, co należy zrobić, żeby Twoje CV nie zostało wyrzucone do kosza? A może… setki razy sprawdzałeś na jakie błędy należy zwracać uwagę podczas tworzenia dokumentów aplikacyjnych i wydaje Ci się, że już nic Cię nie zaskoczy?

Sprawdź swoją wiedzę!

Przyjdź na warsztat, podziel się swoim doświadczeniem i z naszą pomocą dowiedz się, co jeszcze możesz ulepszyć.

Zapisując się na warsztat Dokumenty aplikacyjne bez tajemnic – rozbuduj swoje CV dowiesz się:

  • Jak wyróżnić się na tle innych kandydatów,
  • Jakich błędów należy unikać,
  • Jak opisać “luki w CV” (przerwę w nauce, przerwane studia, przerwę w zatrudnieniu) i nadal atrakcyjnie zaprezentować CV,
  • Jakie są aktualne trendy w tworzeniu CV.

Warsztat przeznaczony dla osób, które:

  • Chcą odświeżyć swoje dokumenty aplikacyjne, zgodnie z aktualnymi trendami,
  • Chcą doskonalić swoją wiedzę i umiejętności,
  • Zastanawiają się co należy zrobić, aby osiągnąć sukces zawodowy.

Z przygotowanymi profesjonalnie dokumentami z pewnością łatwiej będzie Ci podbić rynek pracy! Zadbaj z nami o swoją przyszłość.

 

ACK poleca: bezpłatne szkolenia z doradcą zawodowym


Dobrze napisane dokumenty aplikacyjne to przepustka do kolejnych etapów rekrutacji. Weź udział w szkoleniu i dowiedz się jak polepszyć swoją kandydaturę oraz jakich błędów unikać.

Pamiętaj, że udział w szkoleniach to inwestycja długoterminowa! Z nami osiągniesz bieżące cele – stworzysz dokumenty aplikacyjne, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, pomyślnie przejdziesz kolejne etapy procesu rekrutacji, ale też rozwiniesz kluczowe kompetencje cenione przez pracodawców.

Dla kogo?


Wszystkie szkolenia przeznaczone są dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Opolskiego, i są aktualne przez cały rok akademicki. Możesz zapisać się indywidualnie we wskazanym przez nas terminie lub zaproponować inną datę dopasowaną do Twojego planu zajęć.

Zaświadczenia


Każdy z uczestników szkolenia otrzyma zaświadczenie o udziale, wystawione przez Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego.

Inny termin?


Interesuje Cię inny termin? Jesteśmy do dyspozycji przez cały rok! Skontaktuj się z biurem Akademickiego Centrum Karier i zaproponuj datę!
E-mail: kariera@uni.opole.pl (w temacie e-maila napisz, którego szkolenia dotyczy wiadomość)
Telefon: 77 452 70 54

Pamiętaj, że możesz umówić się też na indywidualne konsultacje z doradcą zawodowym!