Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego

Ruszyła IV edycja konkursu Stena Circular Economy Award – Lider Gospodarki Obiegu Zamkniętego.
Do wygrania laptop i 10.000 złotych na realizację projektu!

Zgłoś swój pomysł na wdrożenie lub promocję gospodarki cyrkularnej.

Cel konkursu
Inspirowanie środowiska akademickiego oraz firm do poszukiwania, wdrażania i promowania rozwiązań zgodnych z założeniami gospodarki cyrkularnej.

• .Konkurs składa się z trzech kategorii. Jedna nich jest przeznaczona dla studentów, którzy zaproponują wdrożenie GOZ przydatne dla biznesu lub akcję społeczną promującą ideę GOZ.
  • Zwycięzców poznamy wiosną 2021 roku.
  • Wyłonieni studenci w ramach nagrody otrzymają laptopy oraz grant w wysokości do 10 000 zł na realizację projektu edukacyjnego z obszaru GOZ.
  • Studenci oraz ich uczelnie zostaną także wyróżnieni certyfikatem dobrych praktyk.

Udział w konkursie jest bezpłatny.
Zgłoszenia można przesyłać do 14 lutego 2021 r. przez formularz znajdujący się tutaj.