Strategia komunikacji w firmie. Jak opowiadać o swojej marce?

​Chcesz zbudować strategię komunikacji w swojej firmie? Chcesz zacząć skutecznie komunikować klientom swoją markę i produkty? Przyjdź na live z ekspertkami i uzyskaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

29.01.2020 o godzinie 17.00 na fanpage’u AIP odbędzie się LIVE na temat: „Strategia komunikacji w firmie. Jak opowiadać o swojej marce?”

Gościem będzie Julia Kozak, która od ponad 20 lat zajmuje się komunikacją zintegrowaną. Doradza polskim i międzynarodowym przedsiębiorstwom. Specjalizuje się w obszarach budowania strategii komunikacyjnych, sprzedażowych i biznesowych. Wykłada w London School of Public Relations. Prowadzi liczne szkolenia z obszaru komunikacji, prezentacji, budowania strategii marek i rozwoju dla firm, kadry zarządczej, managerów, specjalistów oraz studentów.

Rozmowę poprowadzi dr Małgorzata Bonikowska, prezes i współtwórca THINKTANK, która specjalizuje się w problematyce stosunków międzynarodowych (ze szczególnym uwzględnieniem Unii Europejskiej) oraz komunikacji w instytucjach publicznych.

Ekspertki będą odpowiadać na pytania dotyczące dostosowania strategii komunikacji do biznesu. Jeżeli czujesz, że marketing i komunikacja są Twoją piętą Achillesową, ten Live jest dla Ciebie!

Zrób krok w stronę swojego rozwoju!