“System informacji prawnej LEX” – szkolenie z obsługi serwisu dla studentów Uniwersytetu Opolskiego

Platforma LEX – niezbędne wsparcie w codziennej pracy

Aby korzystanie z systemu LEX było łatwe i efektywne zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online.

Program szkolenia

• Zaprezentowanie różnych metod wyszukiwania informacji: haseł, aktów prawnych, orzeczeń, komentarzy, procedur, wzorów oraz innych dokumentów.
  • Precyzyjne dotarcie do poszukiwanych zasobów, dzięki możliwości zawężania wyników.
  • Skuteczna nawigacja i wygodna praca z dokumentem, aktami prawnymi, orzecznictwem, komentarzami, wzorami i innymi dokumentami.
  • Powiązania pomiędzy poszczególnymi kategoriami dokumentów w systemie.
  • Narzędzia ułatwiające katalogowanie wybranych przez użytkownika informacji oraz ich dalsze wykorzystanie (drukowanie, przesyłanie, zapisywanie w wygodnym formacie).
  • Omówienie personalizacji systemu. Ustawienie na stronie startowej niezbędnych informacji zgodnie z potrzebami użytkowników.

Termin szkolenia

9.04.2020 roku, godz. 13:00

Zapisy i czas trwania

Link do formularza rejestracyjnego: kliknij aby wypełnić

Każdy może dokonać zapisu na termin szkolenia klikając w podany link pod datą szkolenia i wypełniając krótki formularz rejestracyjny. Następnie na podany przez państwo w formularzu adres e-mail zostanie przesłany link do szkolenia (w przeddzień i w dacie szkolenia). Szkolenie jest realizowane w trybie online w czasie rzeczywistym, czyli mogą Państwo w trakcie szkolenia zadawać pytania na czat.

Spotkanie potrwa ok 75-90 minut.

Organizator

Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. jest największym wydawcą publikacji prawniczych i biznesowych na rynku polskim. Od lat dostarcza specjalistyczną wiedzę, nowoczesne rozwiązania, narzędzia i usługi dla  profesjonalistów z branży prawniczej, podatkowej, biznesu, ochrony zdrowia, edukacji, administracji państwowej i samorządowej.