Twoja możliwość kariery w UE

W trakcie prelekcji omówione zostanie zagadnienie kariery zawodowej w Unii Europejskiej oraz korzyści jakie można w związku z nią uzyskać. Sprawdzimy kto może ubiegać się o zatrudnienie w instytucjach UE oraz w jakich dziedzinach poszukiwani są specjaliści. Uczestnicy poznają co środowisko instytucji UE oferuje, rozpoczynając od wysokości wynagrodzenia po bezpłatną możliwość nauki nowych umiejętności i języków w godzinach pracy. Na zakończenie przedstawiona zostanie aktualna oferta pracy i praktyk w instytucjach Unii Europejskiej.

Michalina Macierzyńska – Specjalistka w zakresie Stosunków Międzynarodowych i Negocjacji Międzynarodowych. Ambasadorka Karier Unii Europejskiej na Uniwersytecie Opolskim, członkini Programu Buddy Mentors na Uniwersytecie Opolskim, studentka wymiany ERASMUS+ w Budapeszcie, Węgry 2017/2018. Członkini zespołu tłumaczy w Erasmusu Volunteers Translation Team. Studentka prawa i stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Opolskim.
Mówi o sobie: “Już od małego chciałam podróżować. Dla mnie to jak samodoskonalenie się. Moim celem życiowym jest poznawanie nowych ludzi, zdobywanie doświadczenia oraz nauka języków obcych. Ciągłe poszerzam swoje umiejętności i przesuwam granice. Jestem rozważną młodą osobą, zawsze gotową do pomocy!”

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe, ul. Wrocławska 158, Opole, sala 1

15 listopada 2018, godz. 13:30-13:45