Ucz się poprzez praktykę – program stażowy Kuźnia Titan’ów!

SIEGENIA GROUP nieustannie poszukuje młodych i utalentowanych ludzi, ukierunkowanych na zdobywanie nowych doświadczeń zawodowych. To dobra informacja dla wszystkich studentów, którzy stawiają na praktykę i poprzez programy stażowe chcą rozwijać swoje umiejętności. Dzięki nim studenci mogą poznać strukturę funkcjonowania firmy „od podszewki” i na własnej skórze przekonać się, czy wybrany przez nich kierunek jest tym właściwym. Jak przekonuje pracodawca, płatne staże to także dobre rozwiązanie dla studentów, którzy dopiero próbują określić kierunek swojej kariery.

Staż to najlepsza inwestycja w przyszłość

Nie od dziś wiadomo, że praktyka się opłaca. Programy stażowe dostarczają niepowtarzalnej możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego już na początku kariery. Finalnie staż często prowadzi do zatrudnienia. Jak przekonuje Kierownik Działu Technicznego w SIEGENIA “(…) w moim dziale są osoby, które podczas studiów przeszły na dualny tryb, czyli łączyły pracę i studia, i zaraz po obronie dyplomu były w pełni gotowe do pracy. Myślę, że to korzystne dla obu stron”.

Studenci wybierający staż w SIEGENIA GROUP mogą liczyć na szkolenia oraz udział w pracach interdyscyplinarnych zespołów projektowych. Firma słynie z tego, że inwestuje w kwalifikacje swoich pracowników, a jej programy stażowe cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku. W pracy.

Płatne staże w SIEGENIA GROUP dla ludzi zaangażowanych i z pasją

Jakie warunki musisz spełnić, aby dostać się na staż w Kuźni Titan’ów?
Jest to oferta skierowana przede wszystkim do osób nastawionych na rozwój i zdobywanie doświadczenia zawodowego. Studenci mają tutaj świetną okazję, aby zapoznać się m.in. z technikami i procesami produkcyjnymi oraz specyfiką pracy m.in. w dziale Technicznym, Kontroli Jakości, Księgowości, czy Marketingu.

Więcej informacji na temat programu stażowego Kuźnia Titan’ów znajdziesz tutaj.

Sprawdź, może staże w SIEGENIA czekają właśnie na Twoją aplikację!