Weź udział w bezpłatnym projekcie wolontariatu Europejskiego Korpusu Solidarności

Poszukiwani wolontariusze w wieku 18-30 lat do udziału w 7-tygodniowym, międzynarodowym projekcie wolontariatu! To okazja, by pomagać innym i jednocześnie pracować w międzynarodowym zespole 16 wolontariuszy, szkolić swój język angielski oraz inwestować w swój rozwój osobisty!

Termin: 7 czerwca 2021 – 25 lipca 2021
Miejsce: Rzeszów

W ramach projektu:

  • 1500 zł kieszonkowego na wyżywienie i wydatki osobiste,
  • Lunch w dni robocze,
  • Zakwaterowanie w hostelu w centrum Rzeszowa,
  • Ciekawy zakres obowiązków i nowe doświadczenie,
  • Udział w wielu warsztatach rozwojowych oraz tematycznych (fotografia, multimedia),
  • Nadzór koordynatora wolontariuszy,
  • Wspólna praca nad wydarzeniem finałowym,
  • Udział w międzynarodowym pikniku,
  • Umowa wolontariacka zgodnie ze standardem programu EKS.
  • Organizatorzy nie wymagają żadnego doświadczenia (wystarczy motywacja, otwartość, komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz chęci do pracy)

Zgłoszenia przyjmowane będą przez platformę Europejskiego Korpusu Solidarności (przed wysłaniem aplikacji należy zarejestrować się na platformie, następnie wysłać zgłoszenie).
Link do zgłoszenia: https://europa.eu/youth/solidarity/placement/26723_en

Organizator: Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych “INPRO”