Weź udział w rekrutacji do Programu Ambasador Deloitte!

Bądź częścią biznesu #ImpactGeneration!

Jeśli jesteś studentem aktywnym w organizacjach studenckich i kołach naukowych, cechuje Cię kreatywność i podejście do życia w myśl zasady „out of the box”, a social media to Twoje drugie imię, dołącz do Programu #AmbasadorDeloitte i reprezentuj świat biznesu na swojej uczelni!

Jeśli jesteś:

• Studentem I, II roku studiów licencjackich lub I, II, III jednolitych studiów magisterskich na kierunku: zarządzanie, finanse, ekonomia, metody ilościowe, prawo, administracja lub związanym z IT,
  • Aktywnym w organizacjach studenckich i kołach naukowych,
  • Dyspozycyjnym od października 2021 do końca maja 2022 roku,
  • Kreatywnym oraz podchodzącym do życia w myśl zasady „out of the box”,
  • Z łatwością odnajdujesz się w świecie social media i potrafisz występować publicznie.

Dołącz do programu i Zostań Ambasadorem!

Rola Ambasadora

Ambasador to osoba, która reprezentuje firmę w środowisku studenckim. Wiemy, że nikt nie zna Twojej uczelni i jej studentów lepiej niż Ty sam! Jako Ambasador będziesz łącznikiem między światem biznesu a światem nauki. Twój głos jest dla nas ważny!

Do Twoich zadań, jako Ambasadora będzie należeć:

• Reprezentowanie firmy Deloitte na uczelniach oraz środowisku studenckim,
  • Inicjowanie i organizacja wydarzeń promocyjnych na uczelni i w środowisku akademickim,
  • Promowanie aktualnej oferty rekrutacyjnej wśród studentów i absolwentów,
  • Udział w wydarzeniach rekrutacyjnych np.: targi pracy, dni otwarte Deloitte,
  • Dystrybucja materiałów informacyjnych i wizerunkowych,
  • Obowiązkowy udział w spotkaniach szkoleniowo-integracyjnych organizowanych przez Deloitte.

Wyślij zgłoszenie do 3 maja.
Więcej informacji tutaj.