Konferencja Perspektywy Women in Tech Summit 2020 – odbierz bezpłatny bilet

Fundacja Edukacyjna Perspektywy organizuje trzecią edycję Perspektywy Women in Tech Summit 2020. Studentki zainteresowane nowymi technologiami i pracą w nowoczesnych firmach mogą otrzymać bezpłatny grant umożliwiający im udział w wydarzeniu.

Ze względu na pandemiczną sytuację wydarzenie odbędzie się całkowicie online w dniach 8-9 grudnia 2020.

Uroczystego otwarcia dokona Mariya Gabriel, Komisarz UE dc. Innowacji, Badań, Edukacji i Młodzieży. W wydarzeniu wezmą udział znakomici mówcy z całego świata, m.in. prof. Jennifer Widom, dziekan School of Engineering na Uniwersytecie Stanforda.

Konferencja przewiduje:

• maraton tech-talków na najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami,
  • specjalistyczne warsztaty,
  • spotkania z inspirującymi postaciami świata high-tech,
  • indywidualne sesje mentoringowe
  • i liczne wydarzenia towarzyszące, w tym także Targi Kariery.

Wydarzenie jest doskonałą okazją do networkingu, kontaktów osobistych, poszukiwania praktyk i pierwszej pracy oraz doradztwa karierowego.

Zainteresowana udziałem?

W tym miejscu, jako studentka Uniwersytetu Opolskiego, uzyskasz bezpłatny grant/bilet na to wyjątkowe spotkanie pasjonatek nowych technologii:  [KLIKNIJ]