World of Audit – program praktyk/pracy dla studentów

Pierwsze kroki na rynku pracy bywają trudne. A gdyby tak ułatwić sobie zadanie…

Nieważne czy jesteś jeszcze na studiach czy masz już pierwsze doświadczenia zawodowe za sobą lub dopiero poszukujesz pierwszych praktyk. Poznaj metody badania sprawozdań finansowych i czerp wiedzę od ekspertów KPMG!

Weź udział w cyklu czterech szkoleń z obszaru audytu i zdobądź gwarantowaną ofertę płatnych praktyk lub pracy w wybranym biurze KPMG w Polsce.

Szkolenia w ramach World of Audit odbędą się w maju w biurach KPMG: w Warszawie (połączonej z Łodzią), Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i we Wrocławiu.

Kto może wziąć udział w World of Audit:
Studenci II i III roku studiów licencjackich oraz I i II roku studiów magisterskich kierunków ekonomicznych, finansowych, ścisłych i pokrewnych, a także absolwenci, którzy są zainteresowani karierą w firmie audytorsko-doradczej.

Dlaczego warto wziąć udział w programie?
szybki proces rekrutacyjny
poznanie zespołu już na etapie rekrutacji
decyzja o zatrudnieniu w ciągu 48h od ostatniego spotkania
audyt od kuchni – autorskie, profesjonalne warsztaty
gwarantowana oferta praktyk/pracy w dziale audytu KPMG
Audit Camp – szkolenia & integracja po rozpoczęciu pracy/praktyk
Buddy Program – wsparcie mentora
ok. 90% praktykantów awansuje na stanowisko asystenta!
udział w uroczystej gali

Rekrutacja do programu:
1. Rejestracja on-line na worldofaudit.pl
2. Testy on-line
3. Rozmowa kwalifikacyjna
4. Profesjonalne szkolenia
5. Gala

Zgłoszenia do 15 kwietnia 2020 r.
Po weryfikacji aplikacji otrzymasz link do testów on-line. Dobry wynik będzie również zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Pozytywna ocena podczas rozmowy zagwarantuje Ci udział w cyklu szkoleń, a tym samym zapewni pracę lub płatne praktyki w KPMG.

Więcej informacji znajdziesz na na stronie https://worldofaudit.pl/